Dla zwiedzających

Najważniejsze informacje dotyczące zwiedzania galerii

Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela
10:00 - 18:00

Ceny biletów

Bilet normalny

20 PLN

Bilet ulgowy

10 PLN

Bilet rodzinny

50 PLN

(max 2 osoby dorosłe + max 3 dzieci)

Dzieci do lat 6

Wstęp darmowy

Istnieje możliwość zakupu pamiątkowego biletu w formie akredytacji, wówczas cena biletu wstępu jest zwiększona o 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje:

Informacja dla grup zorganizowanych:

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Bilety można kupić w kasie przy wejściu. Wkrótce planujemy także umożliwienie zakupu przez stronę internetową.

Tak, zarówno w sklepie Kamiland, jak i w kasie biletowej można płacić kartą kredytową.

Bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy 10 zł i rodzinny (maksymalnie 2 osoby dorosłe i maksymalnie 3 dzieci) 50 zł. Dzieci do lat 6 mają wstęp bezpłatny.

Istnieje możliwość zakupu pamiątkowego biletu w formie akredytacji, wówczas cena biletu wstępu jest zwiększona o 10 zł.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji emeryta.

Jeśli planujesz zwiedzanie samodzielnie lub w małej grupie rodziny lub znajomych to nie musisz robić rezerwacji. Może się jednak zdarzyć, że ze względu na limity osób, będziesz musiał chwilę zaczekać.

Aby zrobić rezerwację grupową skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 538 700 708 lub mailowo: galeria@kamiland.pl

Nie ma potrzeby zwiedzania galerii z przewodnikiem. Wszystkie informacje zawarte są w materiałach audiowizualnych.

Wizyta trwa zwykle około 45 minut.

Dzieci w każdym wieku są mile widziane, jednak z uwagi na eksponaty prosimy opiekunów, aby zwracali na nie szczególną uwagę. Dzieci poniżej 12 roku życia mogą wejść do galerii jedynie w towarzystwie dorosłych. Dzieci będą mogły dotknąć kombinezonu, igelitu oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia przy tablicy lidera.

Wykonywanie zdjęć i filmów amatorskich do użytku własnego, bez użycia flesza i statywu, jest możliwe i bezpłatne. Profesjonalne fotografowanie i filmowanie wymaga specjalnej zgody.

Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich mogą zwiedzać ekspozycję tylko na parterze, gdyż wejście na piętro wymaga użycia schodów, ponadto rozmieszczenie eksponatów nie pozwala na swobodne poruszanie się na wózku inwalidzkim.

Nie, w lokalu nie ma osobnej szatni. Zwiedzający mogą skorzystać bezpłatnie z możliwości pozostawienia odzieży, nakrycia głowy, parasolek, wózków dziecięcych, itp. przy wejściu, obok service roomu. Galeria nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Nie, spożywanie posiłków i picie napojów jest w galerii zabronione.

W oficjalnym sklepie można zakupić pamiątki związane ze skokami narciarskimi i Zakopanem, a także asortyment z oficjalnej kolekcji Kamila Stocha, czyli czapki, odzież i inne gadżety.

Kamiland znajduje się z Zakopanem przy ul. Tetmajera 6.

Bezpośrednio przy budynku znajduje się 6 miejsc parkingowych przeznaczonych dla gości Kamiland.

Galeria oraz sklep są czynne codziennie, także w niedzielę i święta (poza Bożym Narodzeniem i Wielkanocą), w godz. 10:00 – 18:00. O zmianie godzin otwarcia lub czasowym zamknięciu informuje się na stronie internetowej www.stoch.org oraz na drzwiach zewnętrznych galerii.

Ze względu na stan epidemii dostosowaliśmy się do reżimu sanitarnego. Eksponaty i wszelkie powierzchnie są częściej odkażane, a Zwiedzający są zobowiązani dezynfekować dłonie oraz zasłaniać usta i nos. Wprowadziliśmy wszelkie niezbędne procedury, aby nasi pracownicy i Zwiedzający czuli się bezpiecznie. Szczegółowe procedury korzystania z galerii i tymczasowy regulamin są dostępne w naszym lokalu.

Wprowadzanie do galerii zwierząt jest niedozwolone.

znaki zakazu w galerii Kamila Stocha