Sale ekspozycyjne

Trasa zwiedzania galerii

Service room

Service room – skoki narciarskie od kuchni. Zajrzyj do szatni zawodników, poznaj jej wyposażenie, wysłuchaj serwisantów.

Pokój drewniany

Pokój Drewniany – początek drogi Kamila. Odwzorowanie pokoju, w którym Kamil spędzał dziecięce lata, w którym gromadził sportowe skarby i pierwsze trofea. Gdzie marzył, by “kiedyś pojechać na olimpiadę i zdobyć złoty medal”. Znajdują się tu puchary i medale zdobyte przez Kamila do 2005 roku.

Pokój diamentowy

Pokój Diamentowy – szlifowanie mistrzowskiej formy. W surowym anturażu znajdują się sportowe trofea zdobywane przez Kamila, także z drużyną, w latach 2006 – 2013. Pierwsze wygrane w zawodach Pucharu Świata, medale mistrzostw świata.

Pokój teatralny

Pokój Teatralny – spektakl jednego roku. Złoty sezon 2014 i trofea zdobiące okładki gazet. W kryształowej kuli – świetlana przyszłość.

Pokój leśny

Pokój Leśny – idealne miejsce dla złotego orła i trofeów zdobywanych w latach 2015 – 2017. Wyboista droga na szczyt.

Pokój kosmiczny

Pokój Kosmiczny – Rakieta podbija kosmos! Spektakularna kolekcja trofeów z lat 2018 – 2020. Miejsce pełne wspomnień i emocji.

Pokój klubowy

Pokój Klubowy – kolekcja trofeów, która ciągle się powiększa. Nie tylko za sprawą Kamila, ale i z udziałem nowego pokolenia zawodników, podopiecznych Klubu Sportowego Eve-nement Zakopane.

Otwarcie galerii

Zobacz film z otwarcia Kamiland

Wspomnienia

Zobacz kulisy powstawiania Galerii